| cosmin986522 a întrebat:

Buna seara, vreau sa ma duc la un salon de masaj petru relaxare si vreau sa stiu daca se poate sta si fara chiloti.La salonul unde as vrea sa ma duc am mai fost pentru un masaj facial si mi-a placut maseuza ca se pricepea doar ca imi e asa rusine sa-i zic daca m-ar lasa sa stau dezbracat de tot.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrei sa fi violata?

| Bondarel99 a răspuns:

De ce vrei sa stai dezbrăcat? Adică oricum o sa își facă treaba doar in părțile in care avea de gând...

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca tu vorbesti de masaj erotic, care este total diferit de masajele normale, unde mergi doar sa primesti un simplu masaj.
Ceea ce vrei tu gasesti la bordel!

| untu a răspuns:

Nu! Este rusinos, daca uiti si stai in poziții diferite s-ar uita clientii, unii rad si iti fac poze cu mobil! Recomand sa stai dezbrăcat cu costume de plaja! Nu se stie, dar se pot întâmpla!

| Tess a răspuns:

Acum... depinde ce fel de salon pentru relaxare e. Din câte știu eu, nu se poate așa ceva. Dar intreab-o pe ea. Valabilă întrebarea aalbinutzei.