| preadulce a întrebat:

Buna seara, TPU! Mi-am facut o masca de par cu ulei de recin, un galbenus de ou si zeama de lamaie si nu stiu cat timp sa o las sa actioneze.Mentionez ca e prima oara cand folosesc aceasta masca. Multumesc :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este suficient 30 de minute după care te speli în mod obișnuit.
Pa, pa.

| Ramo80 a răspuns:

30 de minute e suficient. happy

| corinusdeplus a răspuns:

Buna,masca de obicei se lasa intre 10 si 20 de min.Eu o las pana aproape se intareste in par, dupa care spal parul cu apa calduta.

| EuRaspund_5168 a răspuns:

Vreo 10 minute:XIti spun eu, ...am incercathappyMi`era parul` cam naspa si mi-am lasat masca 10 minute.si e mai ok acummhappyhappyhappyoricum... poti sa asculti sau nu sfatul meuhappySucces!:X

| kimberly a răspuns:

Nu o lasa ft mult, fiindca s.ar putea sa ti se ingrase parul. las.o in jur de 10 minute. apropo, am gasit un site super cu compueneri. aviz amatorilor nepriceputi la fel ca si mine=)) www.scrierileadelinei.wordpress.com

| Ankää_Ankä_1997 a răspuns:

In jur de 20 de min. ca apoi se intarreste prea mult.
si ar fi bine sa te clatesti cu apa minerala