| elena98 a întrebat:

Hey! Va rog sa ma lamuriti in legatura cu masca aceea cu ulei de ricin. Ce cantitate de ulei de ricin, de masline, de galbenus de ou si de zeama de lamaie trebuie sa pun? Cat timp trebuie sa stau cu ea pe par si daca o aplic doar la radacina sau si pe varfuri. Dau fundita.

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Astea sunt treburi care se mănâncă.
Nu trebuie să bagi în tine prea mult ulei de ricin, că te prinde diarea.
Ca să ai un ten frumos trebuie să mănânci de toate și să faci și ceva sport.
Bine că nu vrei să îți dai cu catran,( CATRÁN s.n. 1. Lichid vâscos de culoare închisă, obținut prin distilarea petrolului, a cărbunilor sau a lemnului; gudron. ), pe față!