| Tza_Aly_1997 a întrebat:

Buna seara tuturor, am auzit de la o prietena ca o colega de a sa si-a cumparat niste pastile de cresterea parului de la farmacie, il avea pana la umar si le-a luat ( am inteles ca erau 30 de pastile, lua cate una in fiecare seara ), i-a crescut fetei destul de lung intr-o luna, dar s-a ingrasat de la ele, as vrea sa stiu cum se numesc acele pastile, cat costa si daca le-a mai incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Buna! nu stiu cum se numesc si nici cat costa, dar te-as sfatuii sa nu folosesti. daca vrei neaparat ar trebui sa consulti un medic, nu trebuie sa iei pastile asa, dupa ureche cum s-ar spune pentru ca au efecte adverse. sincer, te sfatuiesc sa nu iei pastile, ci sa te speli cel putin o data la 3 zile pe cap, sa folosesti balsam pentru cresterea parului si sa-ti tunzi varfurile parului din 2 in 2 luni happy