| nairpic a întrebat:

Buna seara tuturor! As avea o intrebare adresata in special baietilor :) Cei care va faceti parul cu ce naiba vi-l faceti?:)). Eu tot am incercat diferite tipuri de creme/ceara si degeaba.:| Nu ma asculta deloc si imi sta si in tepi.:(.+ ca nu are fixabilitate puternica..Deocamdata am folosit crema asta http://www.nivea.ro/......-flexibila si cum am zis imi sta in tepi nu prea am asculta parul si nici nu are flexibilitate buna.:( Am firul de par subtire si bretonul in forma de V. Daca stiti voi niste produse si de undee le pot achizitiona va sunt recunoscator :D. Funda merci;)

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Iti recomand ceara modelatoare de la wella cred ca era buna.

Mai este foarte bun si fixativul de la syoss

Gelul de par nu prea e ok dupa parerea mea happy sper ca am ajutat

| nairpic explică (pentru AnonimaOk):

Si de unde as putea sa o cumpar din oras? De la ce magazine?happy Locuiesc in Piatra Neamt daca te ajuta cu ceva happy

| whattt a răspuns:

Fixativ

| nairpic explică:

Cu fixativul iese un rahat.:/.Nu poti modela parul cu el dai doar cand e gata tunsoarea ca sa reziste.straight face

| 1Inspiratia2a a răspuns:

Cu unpic de apă, nu în exces să pui pe un piaptăn mai mic și să ți-l fixezi așa cum vrei tu să stea. După ce te-ai arânjat NU FOLOSI FIXATIV! Dă-i cu fen dacă nu s-a uscat și mai ceva, poți folosi și gel dar nu în fiecare zi, că astfel dacă o să-l folosești mereu o să îți pice părul mai târziu! Deci cum ziceam, fă pașii care ți-am spus pană la fen, înainte te dai cu puțin gel, apoi încerci să dai foarte puțin cu fenul dacă e nevoie! Dacă nu îți convine oucaută pe youtube! Sper că te-am ajutat. Pusi, pa!