| Bernoullie a întrebat:

Si-a luat cineva perle iluminatoare de la Avon? Ce parere aveti despre ele? Sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
| astro5 a răspuns:

Nu

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt praf. Nu au calitate în ele, am eu şi perlele, s-au zobit, recipientul este spart, se face multă mizerie.
Nu o să mai cumpăr niciodată aşa ceva.
Optez pentru pudra translucidă minerală.
Pa, pa.

| Denisa a răspuns:

Nu sunt buneoh go on. Nici nu se observa daca te l-ai cu ele pe fata, eu ma dadeam peste fondul de ten si ma faceau...rozalaughing. Nu sunt bune de nimicoh go on. Cum a spus si legiuitoarea, sunt prafstraight face. Am si bronzante si nici acelea nu imi plac. Bani aruncati pe geam cu Avon'u asta. Mai bine mergi intr-un magazin de cosmetice si cu banii de perle iti cumperi altele mai calitative si potrivite pentru tine.

| pam_pam a răspuns:

Daca ar fi sa traiesc pe o insula pustie si as avea de ales un produs de machiaj fara de care nu as putea trai, perlele ar fi, dar bronzante, nu iluminatoare. Eu nici nu astept sa mi se termine ca imi iau altele mereu. Apropo, sunt reprezentant avon. Daca mai ai intrebari, pot sa te ajut. Bafta!

| eu_1628 a răspuns:

Alea bronzate da... dar ce iluminatoare nuuu...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat. si sunt multumita, pentru ca nu cautam un produs opulent. intr-adevar sunt foarte discrete. dar se cunosc pe fata. pentru ca am fost intrebata de mai multe ori cu ce m-am dat ca arata mistotongue... depinde probabil si de nuanta pielii. eu am pielea foarte alba. si depinde si de cum le folosesti si le pastrezi. ale mele is intacte. nu mi-au facut probleme.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre perlele iluminatoare de la Avon, pe care mi le-am cumparat

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/