| Anon96 a întrebat:

Ce parere aveti despre perlele iluminatoare de la avon? merita cumparate?

Răspuns Câştigător
| Kiduutza a răspuns:

Buna, eu sunt reprentant AVON de 2 ani si mi-am cumprat de doua ori perlele iluminatoare si am fost multumita de ele. Ele merita cumparate, si nu scumpe, acum o luna au fost mult mai scumpe decat acum...te sfatuiesc sa le cumperi. sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sunt superrr! eu le folosesc de cand au aparut si le voi folosi in continuare. Este sg produs de la avon care mi-a placut si care merita incercat! plus ca te tin destul timp (eu le am de 2 ani jum si nu s-au terminat )

| iFollowRivers a răspuns:

Da.sunt printre putinele lucruri de la avon, care merita cumparate!

| PRamona a răspuns:

O prietena de-a mea foloseste perle iluminatore si este foarte multumita.Eu zic sa incerciwinking

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre perlele iluminatoare de la Avon, pe care mi le-am cumparat

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

| machedoanca a răspuns:

Da merita...si eu folosesc si sunt destul de bune happy