| missGirlDeea a întrebat:

Buna spuneti-mi cum as mai putea sa-mi aranjez parul la scoala, caci m-am saturat poar de o cosita. P.S. Sa le pot eu sa mi le fac sa nu am nevoie de un alt ajutor. P.S. Am porul lung si des.

7 răspunsuri:
| missGirlDeea explică:

Eu am parul des lung si grosbig grinbig grin ase ca OlgaMonik la mine trebuie minimu vreo 20 cocuribig grinbig grin

| OlgaMonik a răspuns:

Stii cum se fac cocurile sus alea dezordonate? Asa imi fac si eu numai ca imi fac multe si le tin de seara pana dimineata. sa nu mai spun ca seara le dau si cu un pic de apa apoi le usuc cu feonul si apoi ma culc. Cand ma trezesc am un par incredibil de cret!♥ Succes~! fundita?

| Dweea a răspuns (pentru OlgaMonik):

Si cam cate cocuri iti faci? Mari sau micute si foarte multe?

| OlgaMonik a răspuns (pentru Dweea):

Pai imi impart parul in 2 parti. una sus si una jos. In partea de jos imi fac cam 4 iar in partea de sus vreo 6 cu tot cu breton. Si crede`ma ca arata superb ♥!

| Dweea a răspuns (pentru OlgaMonik):

Am incercat aseara din curiozitate doar cu un coc foarte mare din tot parul, dupa baie l-am prins si mi-a stat foarte frumos..eu de fel am parul mediu si foarte cret dar acum a fost superb am sa mai incerc :X