| fox22 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog, daca stiti, niste site-uri cu imbracaminte, la preturi convenabile! Multumesc! :*

5 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Nu prea are Niciun site de haine online preturi foarte convenabile, cel mai bine este sa iti cumperi in viata reala:)). Dar uite unul dupa care am comandat si eu mai demult o rochie la un pret convenabil www.starshiners.ro

| Style And The City a răspuns:

Mall cu magazine online http://www.shops-and-the-city.ro/. Rochii de la 35 ron, fuste de la 39 ron, costume de baie de la 24 ron si multe altele! www.shops-and-the-city.ro

| Pitong a răspuns:

Salut. Si eu imi caut ceva sa cumpar niste haine de vara. Am gasit reduceri de 40% pe siteul asta http://tinyurl.com/395d85h

Astept sa primesc comanda si sa vad. Pe site scrie ca ai banii garantati inapoi daca nu iti plac :>

| tavibkk a răspuns:

Vanzari en-gross si en-detail imbracaminte copii originala import THAILANDA.
CATALOG PRODUSE SI PRETURI EN-GROSS:
http://www.imbracamintecopii.com
Articole haine marcile:Nannette, Carters, Baby Grant, Baby Q, Kids Play, Cradle
Toys, Absorba, V-Baby, OshKosh, Gymboree, Vitamins, Old
Navy, Ice-Bebe, Kids Corner, Sesame Street, Laura Ashley, First Moments, Klein Mause, MiniBaba...etc.Compuse din 2, 3, 4 si 5 piese
Avem 3500 de modele de haine pentru sugari, nou nascuti, copii intre 0-5 ani.
Hainute de o calitate exceptionala, merita vazut, nu ezitati.
Productie si distributie la nivel mondial confectii copii.
Pentru comenzi:
ARAMIS COM SRL
B-DUL ALEXANDRU OBREGIA nr. 36 BUCURESTI
TEL. 0726489742 / 0318091638
octavian_69ro@yahoo.com