| anonim_4396 a întrebat:

Buna spuneti-mi va rog ce parere aveti de magazinul eBlingBling.ro, singurul din Romania cu haine hip hop?
Spuneti-mi ce parere aveti de calitatea produselor lor; daca e cineva care a comandat de la ei?

2 răspunsuri:
| alina090 a răspuns:

Cunosc prieteni si sunt chiar dragute hainele. calitatea nu e cine stie ce.

| anonim_4396 explică (pentru alina090):

Eu mi-am luat o pereceh de blugi si o bluza si is de toata jena.
Iar la blugi au eticheta taiat probabil sa nu stie nimieni de unde is adusi.
De acum incolo nici nu mai cumpar la ei ca m-am comvins ce au.
+ nu mai gasesc nimic in tara calumea in ziua de azi.