| anonim_4396 a întrebat:

stie careva ce as putea face sa ma mai inalt? ce sporturi m-ar ajuta?

Răspuns Câştigător
| Authentic_Ok_1981 a răspuns:

Buna te vor ajuta urmatoarele : inot, baschet, volei acum depinde ce sport iti place tie sa faci.

10 răspunsuri:
| pcris a răspuns:

Inaltimea este programata genetic! Sportul e foartebun ca te fortifica dar nu face minuni.

| valeeExpress a răspuns:

Te.ar ajuta forte mult baschetul

| turcanudenisa a răspuns:

Volei, baschet, atletism :d funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri:*

| KUBY78 a răspuns:

Qbaschet

| JiHyun a răspuns:

Inotul si baschetul.

| Bebitssaa a răspuns:

Baschetul si voleiul sunt perfecte epntru a te inalta! FUnda? Spor la Crescut! :*

| ieuuu a răspuns:

Basket.mult somn si danonino big grin

| rebecaalexya a răspuns:

Inot,baschet.

| KosmyKosmyna a răspuns:

Asa::::::volei,baschet,inot si atletism. Spor la crescutwinking