| oanaenache a întrebat:

stie cineva cit de eficiente si calitative sunt produsele cosmetice de la Pupa? m-ar interesa in special un fond de ten si un rimel...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google imagini review pupa
http://beautifulwithbrains.com/......tra-black/
Pare bun rimelul.:-?
Dar zau daca am auzit de pupa.

| RaspundSincer a răspuns:

Eu am auzit de Pupa si stiu ca este o marca foarte buna. Nu stiu prea bine de fond de ten dar rimelul si oja de la Pupa sunt foarte bune. Fond de ten nu am incercat inca.
Deci spun sa le cumperi pentru ca merita :*

| Laura2245 a răspuns:

Buna happy.

La fel ca utilizatorul anterior, nici eu nu am auzit de Pupa. Te-as sfatui sa cumperi de la Oriflame, Avon sau dintr-un loc special pentru make-up. Acolo gasesti produse bune, iar angajatele te vor putea sfatui, cu siguranta.

O zi buna.