| marycris a întrebat:

Ce parere aveti de produsele de la Rimel London? De alte firme de cosmetice obisnuiti sa cumparati? si exista siteuri oficiale? mise par mai sigure. dar nu e neaparat

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pentru parfumuri iti recomand REFAN poti cumpara facind comanda pe net iutate pe site si vezi tot ce doresti eu am cumparat sunt bune si convenabile in rest [cosmetice iti recomand oriflame sunt mai de calitate]

| Helăăău a răspuns:

Sunt bune!

| CrazySunshine a răspuns:

Pai eu mai folosesc produse cosmetice de la Avon. Sunt foarte bune intra pe www.avoncosmetics.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.myflame.ro

| lovelygirl_2053 a răspuns:

Bunahappy... Produsele de la Rimel London sunt excelente. Da sunt obisnuita sa-mi cumpar produse si de la alte firme gen AVON...