| misudmg a întrebat:

Buna stie cineva colanti si pantaloni care se muleaza bine pe fund de unde pot achizitiona sau compozitia materialului
va multumesc

Răspuns Câştigător
| inimadeinger a răspuns:

Buna colantii care se muleaza cel mai bine pe fund sunt cei din bumbac si cei din elastan... faza e sa nu fie prea stramti cei mai lejeri putin o sa stea beton si sa fie cu talie mai inalta, cei cu talie joasa nu se muleaza asa de bine si fundul nu mai arata asa bombat succeswinking funda