| IoanaEliza a întrebat:

Stie cineva cum pot sa delochez pompita de la parfum? S-a blocat si nu pot sa mai folosesc parfumul!

4 răspunsuri:
| Abduco a răspuns:

Ai incercat cu apa? Incearca si cu alcool...

| IoanaEliza explică (pentru Abduco):

S-a blocat pompita...si nu mai iese parfum...ce sa fac cu apa sau cu alcoolul?

| Abduco a răspuns (pentru IoanaEliza):

Incerci intai cu apa si dupa aia daca nu merge incerci si cu alcool.

| IoanaEliza explică (pentru Abduco):

Am inteles sa incerc cu apa sau cu alcool dar nu inteleg ce sa fac cu ele. Chestia aia se da in jos, adica pot sa apas pe ea dar degeaba, ca nu trage parfum din sticluta...