| Gabitaancutaelena a întrebat:

Buna, stie cineva cum se foloseste uleiul de ricin? Trebuie incalzit sau? Si gen cat timp sa il folosesc cand se vad rezultate? Rog doar cei care l-au folosit

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Un articol care-ti raspunde intrebarilor tale: https://www.csid.ro/......e-7889444/

| Alinailies a răspuns:

Banuiesc ca pe par.
Eu puneam pe o discheta demachianta si masam pielea capului cu ulei de ricin, lasam cateva ore(uneori stateam cu prosop pe cap) dupa care ma spalam.
Nu stiu sigur daca a dat rezultate ca eu m-am plictisit dupa vreo 3 luni facand treaba asta de 2/saptamana dar citisem ca se face tratament minim 6 luni.