| Kokonut4522 a întrebat:

Stie cineva daca imi pot face bucle cu placa Remington s9500? Eu am incercat, dar nu mi-au iesit si am inteles ca placa trebuie sa fie ingusta pentru face bucle, dar a mea nu face parte din categoria " Inguste", voi ce ziceti? Dau funda!

4 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Se pot face bucle si cu aceasta placa.

| Zamfir_Andreea_1990 a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=5fS1zmo34ZU
Este acelasi principiu la toate placile, doar ca daca este placa lata buclele voi iesi mai largi. Nu te enerva daca nu iese de prima oara, dureaza un pic pana prinzi miscarea

| Anonim1122334455 a răspuns:

Parere mea este ca iti arzi parul mai tare cand iti faci bucle cu placa, iti zic din propria experienta, poti sa-ti mai faci bucle si cu o perie rotunda cand iti usuci parul dupa baie, o sa ai un par voluminos si cu bucle, daca nu investeste intr-un ondulator happy

| Kokonut4522 explică:

+JustRoxanne am inteles ca se pot face bucle si cu aceasta placa, dar cum? Are cineva un video sau imi poate explica?