| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde imi pot achizitiona o placa profesionala de par ca cele din saloane! Ultima data cand m-am tuns fata de acolo mi-a spus ca se face o data pe an in luna septembrie un targ numai cu produse profesionale la romexpo!
Nu pot cumpara online? Daca stie cineva un site bun cu placi profesionale, nu din comert.

1 răspuns:
| raluckutzaraluckutza a răspuns:

Placa instyler este foarte buna! mie mi-a recomandat-o hairstylest-ul liviu mastacan