| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site sau un magazin de unde pot achizitiona produse in rate?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general mojoritatea magazinelor de electrocasnice vand produse in rate, printre care si telefoane. Trebuie doar sa aplici pentru un credit sau sa ai deja un card de credit

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Majoritatea vand in rate,mai ales electronice,electrocasnice,produse it, etc.-domo, flanco, altex, carrefoul.

| neutrino a răspuns:

Probabil ca doresti sa faci o gluma, dar nu toate produsele se pot vinde si in rate.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Am folosit "produse" ca termen general, pentru a nu da alte informatii plictisitoarehee hee dar se pare ca e nevoie. Reformulez: De unde as putea achizitiona smartphone-uri in rate?

| LTAA a răspuns (pentru anonim_4396):

EMag?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

In general mojoritatea magazinelor de electrocasnice vand produse in rate, printre care si telefoane. Trebuie doar sa aplici pentru un credit sau sa ai deja un card de credit