| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Stie cineva in Bucuresti un salon sau un cabinet dermatologic(nu stiu daca exista laughing ) unde se pun gene false? Pe cineva care lucreaza foarte steril si are produse de calitate. Acum un an mi-am pus gene pentru prima data. Am avut mare grija de igiena lor tocmai pentru a nu se intampla ceva. Însă, la o saptamana am dezvoltat conjunctivita pentru prima data in viata. Nu stiu nici pana azi daca a fost coincidenta, eram si foarte racita, sau a fost de la gene(sau ustensilele, adezivul folosit) As mai incerca totusi o data sa imi pun, dar de data asta vreau pe cineva care stiu 100% ca este profesionist si lucreaza cu produse de calitate. Va rog daca imi puteti recomanda

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai facut conjunctivita odata, esti sensibila pe viata si nu te sfatuiesc sa pui nimic pe gene, ca ti se vor umfla ochii.