| Atat_AnNy_1998 a întrebat:

Stie cineva la ce reviste ma pot face reprezentant in afara de lady's, oriflame si avon?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Vrei sa fii reprezentant al unei reviste sau al unei firme? Ar mai fi: Life Care, Aloe Forever, Yves Rocher, Farmec etc.

2 răspunsuri:
| MarioTGK a răspuns:

Pai cred ca la Amway cauta pe google am auzit ca se fac multi bani din asta

| jolycris a răspuns:

Buna, te poti inscrie la Giada Rome www.giada-rome.com. Au reduceri intre 20 si 45 %. Pentru detalii ma poti contacta jolycris2000@yahoo.com