| Nady_4205 a întrebat:

Heiii...imi ziceti va rog ce reviste mai este in afara de Lady's Ebi-ju Avon si Oriflame?; o3 [ vreau sa ma fac reprezentant si nu stiu la care ] sad... FUNDOI :*

3 răspunsuri:
| Abadonna a răspuns:

Amway?

| LukaVocaloid a răspuns:

1 Mai sunt nu mai este
2 Nu prea mai sunt reviste la care te poti face reprezentant in afara de astea dar daca vrei sa alegi vreunu din astea mai bine ai alege avon-ul!winking

| monicaoriflame a răspuns:

Eu iti sugerez sa alegi firma Oriflame deoarece este renumita si foarte multe persoane stiu deja de aceste produse. Daca alegi o firma care nu este cunoscuta ai sa ai mai putini clienti si deci mai putina comanda.Eu sunt reprezentanta oriflame si imi merge destul de bine.Pe langa faptul ca pot castiga foarte usor niste bani, primesc produse si alte cadouri care oricum sunt folositoare unei fete. Daca esti interesata ma gasesti la id:monica_oriflame91