| simonica31 a întrebat:

Stie cineva o masca pentru par gras dar sa nu fie foarte scumpa si sa ai rezultate bune.Cel mai bun raspuns primeste funda.Va multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galbenus de ou, ulei de ricin si miere. Eu mi-am facut masca cu ingredientele astea, am stat 4 ore cu ea si dupa am avut volum si textura vreo 5 zile. A fost foarte tare, pur si simplu dintr-un fir subtire am avut unul cu textura. happy

Ceva din comert nu stiu sa-ti recomand pentru ca majoritatea sunt hidratante. happy Pentru parul gras poti folosii si samponul de la Phyto sau Selsun Blue ambele pentru problema ta, le gasesti in Sensiblue.

| simonica31 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc mult pentru raspuns chiar o sa fac masca cu galbenus de ouhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru simonica31):

Mierea si uleiul de ricin e baza, de preferat sa fie miere de la targuri cat mai naturala si daca ramane parul cu un miros neplacut poti sa pulverizezi parfum pe perie si dupa sa-ti periezi parul.