| Haidy a întrebat:

Stie cineva un autobronzant foarte bun din gama NIVEA? Sau ce-mi recomandati?

1 răspuns:
| ζøvعღ a răspuns:

Cam toate autobronzantele sunt la fel, chiar nu conteaza firma, am folosit diferite marci de la... pana la... Lotiunea autobronzanta Nivea este putin mai placuta la aplicare, de fapt este un gel transparent care intra repede in piele si rezultatul este foarte frumos.Ce mi-a mai placut este si lotiunea de la Gerovital.Pentru mine este deja foarte simplu, nu raman cu pete niciodata, nu mi se pateaza hainele.Reaplic lotiunea autobronzanta la ce perioada vreau, de obicei 2-3 zile, daca doresc un bronz rapid si intens, aplic 3 zile la rand fara a mai exfolia pielea intre aplicari.Tu alegi.