| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Pot sa ma dau cu un autobronzant NIVEA pe fata? sau e contraindicat?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Eu nu ti-l recomand. pateaza. Cele mai bune autobronzante se gasesc la Sephora, imi scapa numele, dar sunt peste 70 ron, speciale pentru fata. Dar de ce nu astepti vara, vine imediat, e si mai sanatos, parerea mea...

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Daca vrei poti.
Daca mai astepti vine vara si te bronzezi la soare.

| ada a răspuns:

Nu e contraindicat, zic eu.In instructiuni nu e nimic specificat? Nu cred ca are de ce sa te afecteze.Ar aparea probleme de nuanta, de contrast, daca nu te-ai da si pe fata.Astfel gatul si corpul vor fi mai inchise, iar fata mult mai deschisa. Dar vezi ca sunt in comert creme speciale autobronzante pentru fata...Tousi chiar esti sigura ca vrei sa faci asta? Eu am folosit si m-am patat.Imi era pielea de parca as fi fost murdara.Inainte de folosire trebuie sa exfoliezi foarte bine pielea, iti mai pot spune eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti. este pentru fata si corp. este f bun si eu folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca este special conceput pentru fata; sau fata si corp cum a zis si oliana.
Link ajutator: http://www.eva.ro/......-1038.html