| TooCloseToTheEdge a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi incaltaminte masura 42 la femei?, preferabil in Bucuresti. Si un site este bun, ca sa pot sa comand, dar daca stiti ca este de incredere.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Http://paradisulcizmelor.blogspot.ro/
e siteul meu. Sunt din Bucuresti. Da-mi un mail, spune-mi ce te intereseaza si posibil sa gasim. Mai am si unele modele nelistate. Posibil sa-ti mearga si unele modele 41, sunt pe calapoade europene mai late.

| rocket a răspuns:

Stiu eu, ca prin cautarile mele am vazut si m-am minunat. (no offence) Pe FashionDays