| KatherineH a întrebat:

Buna, stie cineva unde as putea sa gasesc un trench cu decupaje pe umeri. Am vazut ceva de genul pe Shein, dar as prefera un magazin cu depozit in tara. De asemena, am incercat search by image, dar imi da trench-uri normale

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Firma Shein desii are filiale in multe tari din lume, dar nu are depozite in nici o tara, marfa fiind executata si trimisa din China, direct catre client.
Este un lucru normal si extrem de folosit in zilele astea, sa se faca "drop Shipping" direct la client.

Asadar, hainele si trench-urile care te intereseaza sunt facute in China si livrate din China catre client.
Uite aici imagini cu chinezi care lucrareaza la confectionarea acestor haine:
https://au.shein.com/Manufacturing-a-739.html

Iar aici cum arata depozitul Shein din China si cum se organizeaza livrarea catre toate tarile lumii:

https://au.shein.com/Logistics-and-Trasportation-a-742.html

Asadar, ai doua optiuni:
-comanzi si platesti pe de Shein, asteptand sa primesti comanda in 4-8 saptamani, ori
- copii modelul si mergi la o firma de croitorie din tara, sa-ti faca acel trench la comanda.