| Madalina_4144 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi blugi cu turul lasat ( de fete) in Constanta? Si m-ar interesa pretul daca stie cineva.

Răspuns Câştigător
| Icsulets a răspuns:

Heey. Eu chiar ieri am fost in Doraly. blugi cu turu` lasat am vazut cam de la 60 in sus...erau foarte faini; x si gasesti cam o gramada de modele:*
Ics.

4 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Nu imi amintesc ce magazine sunt in Constanta dar se gasesc in New Yorker si Terranova daca ai happy

| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

Incearca si la marvimex. eu de acolo mi-am luat love struck 75 lei. :*

| bykarina a răspuns:

Ai putea sa incerci la city parca mall la Zara sau la carrefour la kiabi! eu acolo gasesc mereu! happy happy