| anonim_4396 a întrebat:

>Buna!big grin< cateva site-uri unde pot gasi blugi cu turul lasat de fete stiti si voi?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Nu mai cauta asa ceva, la ce iti folosesc?

| remus a răspuns:

Daca ai pe cineva in italia, acolo se gasesc din abundenta, parerea mea, arata oribil imbracati mai ales de catre fete.

| dracdeingerash a răspuns:

Am eu adusi de afara firma Bershka Denimwinking marimea 36, poate ti se pare mare, dar stau stil hip-hop superwinking Am si poze ma poti gasi la idul dracdeingerash

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-i iau pe minelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e ca oamenii imbracati in "chestiile" alea zici ca s-au **** pe eilaughing[scuze de expresie]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cne stie cateva site-uri unde pot gasi blugi cu turul lasat de baieti
stiti si voi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe ocazii.ro big grin