| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum e un implant de masea de portelan? Cat dureaza lucrarea si cam cat ma costa?big grin Mc pentru raspunsurihappy

1 răspuns:
| oana1 a răspuns:

Un medic din Cluj, care are cabinet particular in Turda, i-a pus tatalui meu doua implanturi. Operatia si baza implantului din maxilar au fost in jur de 200 euro bucata. Dupa 6 luni i-a mai pus un surub de vindecare si nu stiu mai ce, plus maseaua propriu zisa, din ceramica, si a ajuns la inca 150/buc. Deci in jur de 350 euro pentru fiecare.