| ღmarynaღ a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu cat costa un dinte de portelan+implant.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Biank_7620 a răspuns:

Implantu cam 350-500€ :p si dintele de la 70-150€

cam asa stau lucrurile...
Stiu pentru ca mama vrea sa faca si eatongue

fundita?batting eyelashes

Baftahappy

1 răspuns: