| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Stiti cumva cam cat costa tatuajele temporare? Nici prea mari, nici prea mici. Multumesc.

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Din cate imi amintesc eu de anul trecut ca erau la mare. erau pana in 50 de lei.de marime medie

| EUSIATIT a răspuns:

Mai bine lipeste ti actybilduri cu desene animate ca sa fii sigur ca se spala si cind o sa fii mos nu o sa te vada nepotii cu desene pe tine

| Bimboo123 a răspuns:

Pai debinde ce tatuaj vrei...in istrainatate sia facut un tatuaj un amik de la meu si nu e chiar asa scump 500 de euro happy dar poti gasi si la 300 de euro si la 200 euro...( in italia)