| Chrystopher a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti despre tatuajele temporare? merita sau nu?

4 răspunsuri:
| Jacquelinor a răspuns:

Eu cred că tatuajele temporare sunt mult mai ok decât cele permanente. Oamenii își schimbă concepțiile și gusturile, iar dacă nu mai vrei un tatuaj, de ce să regreți tot restul vieții tale? În plus, cele permanente dăunează mai mult pielii decât cele temporare.

| faramatania a răspuns:

Eu cred că merită, este cât se poate de B-), iar ca să te convingi, citeşte mai jos.
http://www.shoppingnews.ro/......porar.html

| elenush17 a răspuns:

Http://www.tatuajesibiu.ro/info-tatuaje/
Intra un pic pe acest site si citeste articolul, la un moment dat in articol o sa gasesti despre tatuaje temporare:adevar sau minciuna. Nu-i lung articolul

| popnyna a răspuns:

Nu cred ca merita sa-ti faci un tatuaj temporar... vorbesc din propria experienta, in momentul in care ai ocazia sa-l faci ti se pare o idee super, poate o sa te invidieze prietenii dar dupa aceea nu o sa-i mai dai inportanta si cand te astepti mai putin nu o sa-l mai ai... daca doresti neaparat sa-ti faci, fa-o nu e mare lucru dar nu e de folos.