| PrettyLittleGirl59 a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste hartia aceea de pe care se pot imprima imagini/ texte pe haine, cu ajutorul fierului de calcat?
A incercat cineva? Stiti daca imprimeul dureaza in timp, dupa spalari?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| lexie14 a răspuns:

Hey! se numeste hartie autocolanta(sunt 95%sigura).am incercat eu si nu am fost prea multumita de rezultat.materialul trebuie sa fie bumbac 100%, trebuie sa faci imprimeul cu jet de cerneala nu laser(cand il tragi la imprimanta pe hartia autocolanta)...dar incercarea moarte n-are! totusi cauta la ceva magazin de specialitate(desi sunt cam scumpe)

| gabytza3550 a răspuns:

Hartie de calc