| KenJi a întrebat:

Am vazut undeva cum ca poti sa imprimi orice vrei tu pe tricou cu ajutorul fierului de calcat si a unei hartii speciale. Cum se numeste si de unde o pot lua? Merci mult. Funda

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

In fostul Plus, acum Lidl se gasesc 10 foi cu 18 lei dar trebuie sa te gandesti ca iti trebuie si un anumit tip de cartus pentru imprimanta ca sa poti spala tricoul, nu? Asa ca nu e rentabil deloc

| Ramona1 a răspuns:

Cred ca se gasesc in hipermarketuri, dar nu te sfatuiesc sa incerci.La spalari se vor duce acele imprimeuri de pe tricou si nu-l vei mai purta.