| Elizeee a întrebat:

Stiti daca exiata o varsta minima pentru a-ti face un tatuaj cu henna?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Nu cred ca e o varsta minima dar ai grija la saloane- te-ai putea alege cu o boala clasa I hepatita B, C, Hiv etc... Grija unde te duci si gandeste-te daca merita sa faci tatuajul.

4 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Nup.

| happy31animation a răspuns:

Tatuajele cu henna sunt temporare si nu ai nevoie de o varsta se pot face oricand

| KaSS a răspuns:

Nu, nu este. Dar sa ai grjia la piele (daca esti sensibil/a sau nu).

| Asasseya a răspuns:

Tatuajele cu henna sunt temporare. Mi-am facut si eu la mare si desi ziceau ca tine 6 luni, dupa 3 luni mi s-a sters. Aceste tatuaje sunt mai mult un moft si nici macar nu seamana cu un tatuaj adevarat, se vede clar ca e desenat happy