| Elyza13 a întrebat:

stiti de unde pot comanda pe gratis mostre de parfum, creme etc?

1 răspuns:
| yonik1001 a răspuns:

Pai cam de nicaieri. totusi daca ai noroc sa prinzi prin magazine gen zephora e ok. (si sa stii ca o monstra de parfum e in jur de 2.50-3.00 lei, si la oriflame o punga cu 100 monstre de parfum o primesti la 15 lei daca te duci la sediul din orasul tau; asa cam sunt si monstrele de creme si ruj etc; cel mai eftin le primesti de la oriflame)