| BombonicaXD a întrebat:

Cum pot face rost de mostre de parfumuri Avon(sticlute din acelea mici de tot)? Le cer reprezentantului? Sunt gratis,pot sa iau mostre de la orice parfum, toate au?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Da, ii poti cere reprezentantului anumite monstre, insa nu sunt gratis.
In functie de "valoarea" parfumului au un anumit pret. Respectiv de la 3 lei pana dupa 7, 5 lei. Ele sunt cate 5 la set.
Vezi ca nu mereu vor fi in stoc.

Take care.

1 răspuns:
| GabrielaComsa1993 a răspuns:

Poi cauti un reprezentant si poti comanda mostre direct de la firma.:*