| TomaSorinel1974 a întrebat:

Buna,stiti despre miturile din gta san andreeas siii am auzit de modul fantoma si chesti din astea dar eu nu am gta dar ma intereseaza sami aratati si mie imagini videoclipuri sau sa imi spuneti cum e modul acesta, sau puteti sa imi dati linkuri cu videoclipuri unde merge modul asta funda

Răspuns Câştigător
| PiatrăAscuțită a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch Uite aici o colectie intreaga :), funda?

1 răspuns:
| Tudorromanul a răspuns:

Uite un mit Vasul Fantoma! Apare la 01:00 sau 03:00 noaptea in joc! la podul din San Fierro!

P.S. : Mai apare si pe ceatawinking