| elynasv a întrebat:

stiti niste trucuri, tratamente pentru a avea pielea de pe picioare cat mai frumoasa? funda!

2 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

De 2 ori pe saptamana foloseste un exfoliant abraziv apoi hidrateaza cu o crema concentrata, in cantitatea de gel de dus pe care o fol zilnic stoarce o jumatate de lamaie, i-ti va face pielea fina si stralucitoare

| roxana_3248 a răspuns:

Pentru picioare frumoase fa-ti de 2, 3 ori pe saptamana impachetari cu zat de cafea si ulei de masline, stai o jumatate de ora cu acest amestec pe picioare dupa care te speli si folosesti o crema sau un ulei de corp.La mine a functionat.