| anonim_4396 a întrebat:

stiti vreun detergent care chiar scoate petele...am un maiou alb care are 2 pete galbene nu stiu de la ce
As vrea sa imi recomandati ceva ce ati folosit si a functionat, nu ca asa a-ti vazut la tv...batting eyelashespls.:Xfundiii:X

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @mylifeisforyou! Eu scap simplu de petele cele mai păcătoase turnând detergent de vase Fairy (da, da, ai citit foarte bine detergent pentru vase) pe locurile pătate, înainte de a le băga la mașina de spălat. Uneori folosesc Vanish pentru pete, dar nu întotdeauna îl am la îndemână așa că Fairy mă scoate întotdeauna din impas.
O zi cu zâmbet să ai!

5 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Incearca ca Vanish.Eu am patat o camasuta de la un parfum si am curatat-o cu Vanish. Succes!

| Luy a răspuns:

Buna.Tot cu un maieu alb am patit si eu dar cu niste pete albastre de la balsam. Poti sa cumperi un pliculet de vanish lichid si il torni pe pete si il lasi asa da achitioneze si dupa il speli.Sau mai poti incerca cu un pliculet de Snow.Le gasesti in marketuri si nu sunt mai mult de 4 lei.Bafta!

| Silly a răspuns:

Pune pur pe pete, si lasa-le asa un timp, dupa care clateste, puru-l merge la majoritatea petelor, a luat si de fructe, deci cred ca merge si la petele tale

| Speedmafia a răspuns:

Wenish,clor!

| daniela15 a răspuns:

Buna.Incearca Vanish are culoarea roz daca vrei sa stii cum arata.
Pui pe pata si lasi asa apoi pata o sa inceapa sa se albeasca. si dupa 30 de minute daca vrei speli la mana, daca nu bagi maieul la masina.
P.S. nu il mai baga la Ace (as) ca se distruge tesatura.
Succes, papa.