| NaTl a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum pot indeparta petele de voma de pe pereti, ce detergent sa folosesc, sau altceva.

1 răspuns:
| pestisorulauriu a răspuns:

In situatia data... f simplu. dai cu solutie de spalat geamuri, sti tu, pufaitoare. umezesti bine, lasi 10=-15 min sa lucreze si apoi incepi sa indepartezi. Totusi, nu te astepta ca peretele sa ramana perfect curat daca lichidele si substantele de pe el au intrat putin in zugraveala. Depionde mult si cu ce vopsea lavabila ai dat anterior. Succes