| Amelie_2576 a întrebat:

Stiti vreun magazin Bata (de incaltaminte) bine aprovizionat, unde se gasesc mai multe masuri pentru acelasi model de incaltaminte? Ma intereseaza puncte de vanzare din Bucuresti. Am fost in doua locuri si nu-mi mai gasesc marimea la un model care-mi place. :-( Oare unde sau cum as putea face rost de masura dorita?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai trebuia sa intrebi pe cei de acolo, ei trebuie sa aiba legatura cu toate magazinele Bata. Ori te indruma unde sa mai cauti, ori se interesau ei pentru numarul potrivit tie la papucii respectivi.

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Mult noroc in magazine sper sa-ti gasesti masura potrivita la papuceii indragiti de tine!

| monica22 a răspuns:

021/ 230 88 45 poti incerca la Centrul relatii clienti

BATA UNIREA SHOPPING CENTER
Piata Unirii (corp central) Nr. 1, Etaj 1, Sector 1, Bucuresti

BATA VITAN
Complexul Comercial Mall Vitan (aripa noua), Calea Vitan Nr. 55-59, Etaj 2, Sector 3, Bucuresti

BATA ORHIDEEA
Centrul Comercial Orhideea, Str. Splaiul Independentei, Nr 210B,
Sect. 6, Bucuresti

BATA BANEASA
Centrul Comercial Baneasa, Sos Buc – Ploiesti, Nr. 44A,
Sect 1, Bucuresti

BATA BERCENI
Grand Arena Berceni, Bd. Metalurgiei Nr. 12-18, Sector 4, Bucuresti

BATA COTROCENI
Centrul Comercial "Cotroceni Park", Bd. Vaasile Milea Nr. 4, Sector 6, Bucuresti

astea sunt toate magazinele din Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bata Berceni nu mai exista. Ia codul produsul de pe site-ul bata.ro si suna la relatii cu clientii. Acolo iti vor da numerele de telefon de la toate magazinele din Bucuresti. Sau daca nu, vino in orice magazin Bata si ne vom interesa noi.

| Amelie_2576 explică:

Da, ai dreptate, Ourano. Am prins atunci niste vanzatoare cam fara chef de servire (se miscau tare incet sa imi caute in depozit) si am omis sa intreb de legatura cu alte magazine din retea.

| Amelie_2576 explică:

Multumesc, Ourano, pentru urari si sugestie si Monica, pentru informatii. Vazusem si eu pe site-ul lor sediile, dar nu stiam care e mai bine aprovizionat, in general. Oricum, o sa mai incerc.