| pithicot a întrebat:

stiti vreun site de unde as putea sa imi cumpar cu incredere o trusa profesionala de machiaj? Multumesc anticipat. Funda:*

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Cele de la avon sunt bune, dp parerea mea.
sau uite aici un site
http://www.okazii.ro/......chiaj.html

| happy_7964 a răspuns:

Pe www.okazii.ro gasesti cam orice ai vrea sa cumperi si la preturi mai mici decat sunt in magazine, dar e bine sa vezi ce calificative a primit cel care face oferta pentru a nu risca sa fii trasa pe sfoara.
Sper sa gasesti ce iti place!:)

| Frost_8799 a răspuns:

Makeupatelierparis.ro, in sectiunea,, produse" sunt produsele de cele mai inalta calitate din Bucuresti care ti le pot recomanda

| brunette04 a răspuns:

Eu am primit de ziua mea o trusa de la " Jade " happy
E foarte buna! Am inteles ca ar costa cam 100 ron, dar se merita, iti spun sincer!
Mi-e mi-a rezistat fardul pe ochi mai mult de 10 ore (fusesem la o nunta).
Le recomand! happy