| anonim_4396 a întrebat:

Daca tot vine mosu ma gandeam sa imi cumpar o trusa de machiaj sau sa fie si single insa mama a zis sa imi comand o trusa care sa aiba culori de baza pe care le folosesc. Ma gandeam sa imi iau o trusa cu maro, gri, negru mandarin cam astea. Stiti cumva unde site de unde sa-mi comand dar sa fie de calitate?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Iti recomand aceasta paleta

http://www.makeup-shop.ro/......n-rhapsody

sau aceasta

http://www.makeup-shop.ro/......and-caviar

| teolove a răspuns (pentru Kasia):

Le-ai incercat? Sunt bune? ca as vrea sa mi-o comand

| Kasia a răspuns (pentru teolove):

Nu le-am incercat dar si eu vreau sa o comand pe a 2-a.stiu de la alte fete ca produsele nyx sunt bune

| teolove a răspuns (pentru Kasia):

O sa mi-o comand mersi mult :*

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca produsele essence sau mergi in sephora si cauta, sigur o sa gasesti ceva ce sa it placa si nu iti lua Ruby Rose ca sunt varza.

| teolove a răspuns (pentru KellyGreen):

Mersii essence ma gandeam si eu, iar despre Ruby Rose stiu ca sunt rele am avut si m-am umplut de pete

| ellutza a răspuns:

Parerea mea este ca trusele de la Ruby Rose sunt cele mai bune. Au foarte multe culori si sidefate si mate, sunt persistente si ieftine.