| LazyJohnny a întrebat:

sunt baiat si am 17 ani. Credeti ca daca am pistrui, asta ma face mai urat?

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce să te facă urât?
Nu este adevărat, crede în tine.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Pistruii nu te fac mai urat din contra chiar te fac sa ai ceva aparte.

| MaraMărr a răspuns:

Nuuuuu.Asta te face mai dragut:3

| EuAli a răspuns:

Nu arati urat cu pistrui.

| tlaura a răspuns:

Nu, chiar din contra, persoanele cu pistrui sunt dragute :*

| ramona0506 a răspuns:

Doamne eu ador pistruii. Sunt super draguti din punctul meu de vedere, si vorbesc in general, intri in general. Esti frumos asa cum esti :*! (ps: mangaie-i din partea meablushing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, chiar deloc. Mie îmi plac băieţii cu pistrui.
Nu-ţi fă probleme. puppy dog eyes

| TrendyHedgehog a răspuns:

Si eu am pistrui, nici mie nu imi placeau cand eram mai mica.Dar acest detaliu te face mai special, nu toata lumea are pistruiwinking

| DaveMustaine a răspuns:

Nu. Fata care se va indragosti de tine te va considera Fat-Frumos.

| Melymonade a răspuns:

Nu, chiar deloc. Din contră tongue

| InsertName a răspuns:

puppy dog eyes33 nuuu, vreau pistrui!

| Pişcoţica a răspuns:

Nu. Pistruii din suflet sunt urâţi!

| BeInnocent a răspuns:

Pentru mine, da.

| elisabethia a răspuns:

Draga Lazy Johnny, nu este nimic rau in a avea pistrui. Daca o fata de care posibil iti place ti-a zis asta si intr-un fel te-a afectat nu trebuie sa o crezi imediat. O persoana te place asa cum esti, iar imperfectiunile te fac mai frumos uneori.Eu vad multi oamenii cu pistrui si nu mi se pare nimic urat la ei, dar totusi trebuie sa ai grija la razele UV.

| Issa20sb a răspuns:

SI eu sunt pistruiata laughing si care e problema tongue cine nu te inghite sa te... beep... tongue eu sunt mandra cu pistruii mei

| DanYelA13 a răspuns:

Nuuu.din contra; ai ceva in plus fata de ceilalti si eu am pistrui..nu foarte proeminenti dar ceilalti mi-au spus ca sunt draguti pistruii..asa ca bucura-te de pistrui laughing :*

| Kiddu4Strange a răspuns:

În nici un caz! Mie mi se par foarte drăguți băieții cu pistrui ^_^.

| FairyTailFan a răspuns:

Nu.Unele persoane considera pistrui chiar draguti deci nu-ti face probleme.

| andreeaursi a răspuns:

Nu! Mie mi se pare ca persoanele cu pistruii sunt dragute! Ce te face sa crezi ca te fac urat pistuii? >big grin

| izabela233 a răspuns:

Nu neaparat! unele persoane sunt foarte dragute cu pistrui! am multe persoane care imi sunt dragi si aproximativ toate au pistrui! nu te speria o fata te va accepta asa cum esti!

| Rurrrry a răspuns:

Nu cred, pentru ca pentru mine pistruiii suntttt, atat de superrr, tu ai ceva in lus de ceilalti daca ai pistrui! Pistruii te fac mai frumos! Adica de ce te-ar face urat? Ar exista vreun motiv? Nu, nu cred! happy Nu mai fii pesimist! happy