| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat ar putea iubi o fata cu pistrui?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa doar nu este asta un impedimentwinkingoricum sunt dragute raw unele fete cu pistruilove struck

40 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai tu nu apreciezi omul in primul rand pentru caracter si suflet, ci pentru punctuletele alea?! Stii, marele Caragiale parca, avea o vorba: "Ce are dom`le sula cu prefectura?!"...

| CevaNormal a răspuns:

Sigur ca da, sint fete cu pistrui si cu un grad de sexualitate extrem de ridicat, evident ca pistruii sa nu fie chiar in exces, ma rog fiecare cu gusturile lui, dar uite ca am raspuns la intrebarea ta: desigur ca un baiat poate iubi o fata cu pistruiwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Nu cred, fete cu piatrui sunt foarte urate si cred ca vei ramane singura toata viata ta.
am glumit mai, rolling on the floor si eu am pistrui, si nu sunt complexata de lucrul asta. presupun ca tu estio la varsta adolescantei cand tri se pare ca dacam ai pistrui nu te poate iubi nimeni, la varsta asta toti avem si am avut complexe, sunt prea inalta, prea scunde, prea grasa, prea slaba etc. daca te vei uita pe site sunt o multime de adolescenti complexati de felul cum arata. trebuie sa stii ca nu fizicul este cel mai important intr-o relatie si nici in viata.

| bluesky a răspuns:

De ce nu? Fetele cu pistrui nu trebuie iubite, nu se casatoresc niciodata? Poate c ala 12-14 ani nu prea ai pretendeti dar la 20 cna dbaietii(unii)isi cauta sotiile, vor vedea si interiorul fetei respective, nu doar exteriorul!
Deci prin urmare: BINEINTELES! happy

| theodoraafi a răspuns:

Ce intrebare. logic ca da. e ca si cum as intreba eu"un baiat ar putea iubi o fata grasa." nu conteaza atat de mult infatisarea cat conteaza ce ai in suflet. nu te mai tortura gandindute ca ai pistrui. gandeste-te ca poate esti mai speciala. nu e rau in a avea prstrui.tongue

| LCD a răspuns:

Si eu am pistrui laughing

| Ruxyana a răspuns:

laughing conteaza daca are pistri? daca e blonda sau satena?laughing
conteaza ca tu tii la ea si asta este cel mai important lucruu:X:Xtongue:X:X
winking

| Ruxyana a răspuns:

Pistruilaughing scuzerolling on the floor

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Pistruii sunt sexy, îţi conferă un fel de unicitate-pentru că sunt destul de rar întâlniţi; spre deosebire de cei/cele care îi au şi nu ştiu cum să scape de ei, eu mi-am dorit mereu pistrui, iar unele dintre cele mai frumoase femei din lume au aşa ceva:Nicole Kidman, Evangeline Lily, Lucy Liu, Lara Flynn Boyle, Megan Fox, Lindsay Lohan, Alexis Bledel, Julianne Moore...nu poţi spune că femeile astea nu sunt iubite.

| IQOnly a răspuns:

Ar putea iubi si doua! Nu trebuie sa iti faci griji din cauza pistruilor! Pistruii sunt frumosi!

| Piscotel a răspuns:

De ce nu? Exista vreun mod de a diferentia fetele intre fete fara pistrui si fete cu pistrui, iar cele cu pistrui sunt de neiubit? Nu cred.

| Abcfunny a răspuns:

Asta`i cea mai stupida intrebare laughing
si eu am pistrui ...asta inseaman ca nu m-a iubit nimeni pana acum?

| dulcika a răspuns:

Da. daca ii place carecterul ei..., o place pe ea ca persoana, cu este ea si nu cum arata ea...atk inseamna ca el iubeste fizicul ei.happy

| Mony_4137 a răspuns:

Daca un baiat iubeste cu adevarat fata, pistruii nu prea conteazahappy
parerea mea.

| aiurica a răspuns:

Normal ca da... O fata cu pistrui nu e diferita de una fara...Si unii cred ca fetele cu pistrui nu sunt frumoase.Nu este adevarat.Eu chiar cunosc persoane care u pistrui, si in ciuda acestui lucru, sunt foarte dragute...Si oricum.parerea mea este ca...nu se iubeste doar frumusetea exterioara.ci si cea interioara... Cel mai mult conteaza ce simti, nu felul in care arati.

| Hanaemi a răspuns:

Eu am si pistrui si ochelari. cine ma iubeste? laughing

| FoXy a răspuns:

Da, eu cred ca da, mai ales daca fata are ochii caprui si are si putin pistrui love struck

| ingerasha ^^___^^ a răspuns:

Da poti iubi o fata si cu pistrui cel mai mult conteaza ce simti tu pentru ea nu pistruile. pophappy

| licurici_8787 a răspuns:

Ca sa stii si u se zice ca pistrui sunt hot smug. si eu am si imi plac l nebunie :X. si l prietenu' meu tongue

| xtina a răspuns:

Ce intrebarelaughing
Normal ca da? oh go on
De ce nu?smug

| CopilRasfatzat a răspuns:

Si prietena mea cea mai buna are pistrui... dar pe prietenul ei nu il afecteaza cu nimic.atata timp cat dragostea intre ei e mare...nu are legatura cu asta big grin

| kamikaze a răspuns:

Daca si tu poti iubi un baiat cu pistrui atunci si un baiat poate iubi o fata cu pistrui (roata se intoarce).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atita timp cit poti iubi o fata cu alunita pe fund nu cred ca te-ar putea opri citiva pistrui care apar numai intr-un anumit anotimp, de obicei primavara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ce treabă are pistruii cu iubirea?
Fac și ei parte, undeva din decor, nu cer de mâncare.
Eu le consider simpatice persoanele cu pistrui.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am pistrui... oare nu ma iubeste nimeni? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal! Si in plus. pistruii sunt ca un cer instelat^^, cand eram mica imi doream sa am pistruihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubirea merge dincolo de frumusete, de orice infatisare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca si daca nu reusesti iti indic un tratament. Vorbesc serios! Multumesc dinainte pentru voturile stupid... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce chestie, la o întrebare adresată de fapt băieților, toate fetele au răspuns cu „Da" și majoritatea băieților (care n-au fost prea mulți) cu „Nu". Eu continui: nu, n-aș putea, mi-ar sta în retină.