| sergiu131313 a întrebat:

Buna!
Sunt baiat si am parul drept, dar as dori sa il fac cret, ceva sfaturi? mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il poti pune pe bigudeuri sau pe moate, ori il rasucesti cu ondulatorul electric.
Nu recomand facutul "permanent" la coafor, fiindca arata super urat si multi s-au ras in cap dupa ce au vazut cum le sta, fiindca este foaret mic si foarte-foarte cret.

| Mirel4412 a răspuns:

Il ondulezi?

| Anuket a răspuns:

Permanent, dar îți strici părul. Dacă ai câțiva centimetrii, după ce îl speli, semiuscat, treci cu mâinile puțin gel, îl pui pe paie și pui o cască din plasă ca să nu zboare când îl usuci bine de tot cu feonul. Vezi pe Youtube.

| Fatadezahaaar a răspuns:

Fă ti un definitiv la salon