| vladyyyy a întrebat:

Sunt baiat si am parul cret. Imi puteti da niste sfaturi, ca sa nu il mai am cret? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| takeacupcake a răspuns:

Ai putea să îl întinzi cu placa, dar dacă ești băiat și nu vrei asta ai putea să îl mai tunzi, deși (din partea unei fete) băieții creți sunt tare drăgălași :3

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Te tunzi la zero. Apoi va creste normal, nu cret.

| mimiwewem a răspuns:

Îndreaptă-l cu placa.

| iDangerous a răspuns:

Îndreaptă'l cu placa dacă nu îţi place creţ. Sau caută'ţi o tunsoare care să te avantajeze cu părul creţ. Cunosc un băiat care avea părul creţ şi îl întindea cu placa până s-a tuns scurt şi şi'a lăsat un fel de breton pe o parte şi îi stă destul de bine aşa.

| Creaatzaa a răspuns:

Exact cum zice Takeacupecake, baietii creti sunt foate dragalasi happy. Sfatul meu e sa nu il striciwinking.