| eckofunkrush a întrebat:

Buna!
Sunt baiat si daca mie imi place si imi doresc sa ajung un hairstylist si make-up artist asta inseamna ca esti pe invers? Mie imi plac fetele, nu baietii!

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

O intrebare mai tampita ca asta, rar mi-a fost sa intalnesc! Ce legatura are crezul tau artistic cu orientarea sexuala?! Hair-styling-ul si making-up-ul face referire atat la barbati cat si la femei.Si barbatii si femeile se tund, se imbraca, se aranjeaza etc. Ce importanta are orientarea sexuala cu asta?!?! Ca de altfel in oricare alta activitate. De ce ar trebui sa fii considerat "pe invers" daca ai astfel de preocupari?! Iti pot da "n" exemple din sport, de ex, in care sportivi de top, chiar medaliati olimpici erau "pe invers" si pe nimeni nu a fost preocupat de treaba asta, lumea (lumea inteligenta) a luat-o era doar o simpla informatie. Lumea apreciaza ceea ce faci, nu ce orientare sexuala ai, ce culoare a pielii ai sau ce credinta religioasa impartasesti!

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu inseamna. Chiar deloc. Si in plus si fetele ar da orice pentru un baiat care sa le aranjeze parul si sa le machieze profesional acasa, fara prea multi bani aruncati la saloane de fite laughing

| BoomBoomToxic a răspuns:

Normal ca nu.Job-ul tau nu are nici o legatura cu faptul ca esti pe invers sau nu

| cosminzk8 a răspuns:

Nu laughing normal ca nu, exista sute poate mii de hair-stylisti care sunt barbati la fel si make-up artisti